1 ја следи оваа компанија


Органска ашваганда во прав - 50гр.

200 ден.

Шифра:

5310319003247

Опис

Состав: 100% органски корен од ашваганда во прав. Земја на потекло: Индија. Начин на употреба: Типичен начин на дозирање е 1 - 2 грама, еднаш до трипати на Доколку се зема еднаш дневно, најдобро да се зема навечер. Се препорачува да се користи 1 месец, потоа да се направи пауза од 1 недела, па повторно да се користи 1 месец. Не се препорачува на бремени жени, при состојба на отворени рани и после оперативен зафат. Не содржи ГМО. Да се чува на суво место во добро затворено пакување. Најдобро до/ЛОТ-отпечатено на пакувањето.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.