1 ја следи оваа компанија


Органска гуарана во прав - 50гр.

439 ден.

Шифра:

5310319005647

Опис

Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Не содржи ГМО. Да се чува на суво и ладно место. Начин на употреба: Гуараната се користи како здрава алтернатива на кафе и енергизирачки напитоци. Препорачана дневна доза е 2-5 гр. гуарана. Се додава во сок, јогурт, шејк или вода. За да добиете чај од гуарана, додадете 2 гр. гуарана во прав во шоља со зовриена вода и промешајте. Освен кофеин, гуараната содржи теофилин и теобромин, и не се препорачува на заболени од срцеви болести, крвен притисок, деца, доилки и бремени жени.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.