1 ја следи оваа компанија


Органска меласа - 250гр.

178 ден.

Шифра:

5310319000208

Опис

Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Не содржи ГМО. 100гр во просек содржи: енергија 290kcal, протеини 0гр, јагленхидрати 75гр, масти 0гр. Начин на употреба: меласата се користи како природен засладувач, како замена за мед или шеќер, може да се додава во шејк, мусли, пецива, колачи и слично. Да се чува на суво и ладно место, добро затворено.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.