1 ја следи оваа компанија


Органски безглутенски крекери со лен и бадем - 100гр.

118 ден.

Шифра:

5310319000475

Опис

Состав: Oризово брашно, бадеми (10%), ладно цедено сончогледово масло, ленено семе, сусам(5%), рузмарин, морков, сода бикарбона, хималајска сол. Состојки од сертифицирано органско потекло. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови и сусам. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959. Сертифициран органски производ. Да се чува на суво и ладно место. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 520kcal/2175KJ, јагленхидрати 65гр, од кои шеќери 2гр, масти 21гр, од кои заситени 3 гр, протеини 10гр, сол 2гр, влакна 4гр.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.