1 ја следи оваа компанија


Oргански гумени бомбони од јаболков оцет - 60пар.

2280 ден.

Шифра:

627987249620

Опис

Состав: Органски шеќер, од трска, органска тапиока, вода, пектин, натриум цитрат дехидрат, лимонска киселина, јаболкова киселина, природен вкус на јаболко, органски морков(за боја), органско јаболко (за боја), органска црна рибизла (за боја), органски корен од репка, органска калинка. Голи гумените за џвакање се без глутен, без GMO, без желатин и се веган. Произведен во САД. Да се чува на суво и ладно место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.