1 ја следи оваа компанија


Органски индиски тегавец во прав - 100гр.

263 ден.

Шифра:

5310319005722

Опис

Состав: 100% органски индиски тегавец во прав. Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1 мала лажичка (околу 5 г), се раствора 1 полна чаша со вода или друг напиток по желба и се пие најдобро пред јадење. Се зема 1-3 пати на Сертифициран органски производ. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Нутритивна вредност на 100г: Енергија 556kcal/2324KJ, јагленихидрати 8,1 г, од кои шеќери 0г, масти 1,5г, од кои заситени 0,8 г, протеини 10 г, натриум 0г, влакна 8,6 г

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.