1 ја следи оваа компанија


Органски макарони од спелт - 200гр.

137 ден.

Шифра:

5310319008075

Опис

Состав: органско интегрално брашно од спелт, органско семе од чиа (1%), антиоксидант: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи глутен. Начин на подготовка: Во солена вода кој врие се ставаат тестенините да вријат, повремено се промешуваат и пробуваат. Кога ќе се постигне саканата текстура и цврстина, тестенините се подготвени за употреба. Поради подобрен вкус, внимавајте да не ги преварите. Се зачинуваат по вкус, и се служат топли, со додатоци по избор. Сертифициран органски производ.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.