1 ја следи оваа компанија


Органски нутритивен квасец во снегулки - 100гр.

546 ден.

Шифра:

5310319005401

Опис

Состав: органски квасец, органско пченично брашно, морска сол. Не содржи адитиви. Алерген инфо: Содржи глутен и квасец. Земја на потекло: Германија. Употреба: 1 -2 лажици на ден, се додава во готвени јадења како ориз, тестенини, мешунки, врз пица или компири. Имитира вкус на сирење и е погодно во исхраната на вегани/вегетаријанци. Може да се користи како згуснувач за супи и сосови. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување.Не содржи ГМО.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.