1 ја следи оваа компанија


Органски протеински шејк во прав со какао - 500гр.

929 ден.

Шифра:

5310319008099

Опис

Состав: Кокосов шеќер, индиски орев во прав, овесни снегулки без глутен во прав, кокосово млеко во прав (кокос, малтодекстрин), протеин од грашок, протеин од бадем, индиски тегавец, какао во прав (5%), банана во прав, протеин од чиа во прав, хималајска сол. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на подготовка: Во 200 мл млака или ладна вода или млеко се додава 50 г (околу 2,5 големи полни лажици) од протеинскиот шејк, и добро се разматува во шејкер или блендер. Сертифициран органски производ. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.