1 ја следи оваа компанија


Органско семе од тиква - 100гр.

91 ден.

Шифра:

5310319000734

Опис

Состав: Органско семе од тиква. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Кина. Употреба 1-2 лажици на ден, како додаток во салати, јогурт, житарки и сл. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување. Не содржи ГМО. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 585 kcal/2407 KJ, масти 45г, од кои заситени 7г, јагленихидрати 18г, од кои шеќери 1г, влакна 4г, протеини 25г, сол 0,002г.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.