1 ја следи оваа компанија


Органско воденично брашно од спелт - 500гр.

249 ден.

Шифра:

5310319003155

Опис

Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содржи глутен. Не содржи ГМО. Употреба: При подготовка на пецива, торти, како чисто брашно од спелт или во мешавина со други брашна. Потекло на суровината: ЕУ/Австрија.Сертифициран органски производ. Да се чува на ладно и суво место во добро затворено пакување.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.