1 ја следи оваа компанија


Овесна плочка сo јагода, брусница и црвена мака - 50гр.

28 ден.

Шифра:

5310319007344

Опис

Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандирана хељда, јачменов слад, суво грозје, кикирики, бадем, лешник, кајсија, брусница (3%), гоџи, лиофилизирана јагода во прав (1%), црвена мака во прав (1%), паста од портокал (шеќер, вода, лушпа од портокал, СМС Е466, природна арома), арома, растителни влакна, готварска сол. Алерген инфо: Содржи глутен и јаткасти плодови. Потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место. Нутритивна просечна вредност за 100 g: Енергија 485 kcal/2029 KJ, масти 15 g од кои заситени 6 g, јагленихидрати 59 g, од кои шеќери 23 g, влакна 8 g, протеини 7 g, сол 0,1 g.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.