1 ја следи оваа компанија


Појадок со Тифани - Чоко мусли - 250гр.

105 ден.

Шифра:

5310319006903

Опис

Состојки: овесни снегулки, крцкави снегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегулки, бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, кокосово масло, сончогледово масло, јачменов слад, ванила, гликозен сируп, какао путер), чоколадни капки 6%(шеќер, растителна маст, какао, арома, емулгатор: соин лецитин,) житни снежинки со какао вкус (оризов гриз, пченкарен гриз, шеќер, гликозно-фруктозен сируп, какао во прав, растително палмино масло, сол, емулгатор: соин лецитин, витамини: витамин Ц, тиамин, рибофлавин, витамин Б6, фолна киселина, витамин Б12, ниацин, пантотенска киселина, минерали: железо пирофосфат, ванила арома), стапчиња одмлечно чоколадо (шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, какао маса, сурутка во прав, емулгатори: соин лецитин, Е422), мини перничиња (пченичен гриз, оризов гриз, шеќер, какао во прав, сол, какао крем (шеќер, хидрирана палмина маст, какао во прав, безмасно млеко во прав, сурутка во прав, лешник, емулгатор: соин лецитин, ароми).Алерген инфо: Производот содржи соја,глутен, млеко и јаткасти плодови.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.