1 ја следи оваа компанија


Појадок со Тифани - Премиум мусли - 250гр.

101 ден.

Шифра:

5310319006927

Опис

Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од житарки 28%(овесни снегулки, јачменови снегулки, бадем, кокос, лен семе, сончоглед, сусам, кокосово масло, сончогледово масло, јачменов слад, ванила, гликозен сируп, какао путер), јачменови снегулки 24%, суво грозје 18% (грозје, сочогледово масло, конзерванс : SO2), печени сецкани кикирики 15%, експандиран излупен јачмен 4%, сецкана сува кајсија 3% (сува кајсија, конзерванс сулфур диоксид), дехидрирана банана чипс-кршена 1%(банана, кокосово масло, шеќер, мед, арома), парченца од сушено јаболко 0,5%(сушено јаболко, конзерванс сулфур диоксид), печени сецкани лешници 0.5%, арома.Алерген инфо: Производот содржи сулфур диоксид, глутен, јаткасто овошје, сусам и соја.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.