1 ја следи оваа компанија


Природен зеленчуков зачин - 450гр.

142 ден.

Шифра:

5310319007207

Опис

Состав: Морска сол, компиров скроб, пченкарен скроб, куркума, кромид, праз, морков, црн пипер, оригано, декстроза, целер, пиперка, лук.Алерген инфо: Содржи целер.Потекло на морската сол: Хрватска. Начин на употреба: Како додаток за подобрен солен вкус во варива, супи, зеленчукови јадења, варени житарици, при подготовка на месо и риба. Се дозира според вкус. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.