1 ја следи оваа компанија


Протеински флепџек со мед и путер од кикирики - 45гр.

59 ден.

Шифра:

5310319008242

Опис

Состав: Овесни снегулки, мед (22%), агаве сируп, путер од кикирики (15%), чоколадни капки (шеќер, растителна маст, какао, арома, емулгатор: соин лецитин), бадем, протеин од ориз во прав, цимет во прав. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи јатки и соја. Да се чува на ладно (под 20⁰C) и суво место (под 65% влажност).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.