1 ја следи оваа компанија


Протеински микс за палачинки - 5х70гр.

313 ден.

Шифра:

5310319008198

Опис

МК Состав: Овесно брашно (60%), протеин од белка во прав, полномасно кравјо млеко во прав, засладувач: стевија во прав (малтодекстрин, концентрирана стевија), сода бикарбона, растителни влакна, арома: ванила, сол. Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи јајца, млеко и глутен. Начин на подготовка: Содржината на едно индивидуално пакување измешајте ја со 70 мл млака вода и добро промешајте додека да се формира мазна смеса. Смесата истурете ја во претходно загреано тавче за палачинки во кое има малку масло, пржете со превртување додека палачинката не добие златно кафена боја на двете страни. Да се чува на ладно (под 20⁰C) и суво (под 65% влажност) место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.