1 ја следи оваа компанија


Протеински шејк во прав со ванила и цимет - 500гр.

526 ден.

Шифра:

5310319008105

Опис

MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од сурутка (кравја, козја и овча), банана во прав, млеко во прав, протеин од белка во прав, индиски тегавец, протеин од ориз во прав, сончоглед во прав, индиски орев во прав, цимет во прав (2%), арома ванила, хималајска сол. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови, млеко, јајца и глутен. Начин на подготовка: Во 200 мл млака или ладна вода или млеко се додава 50 г (околу 2,5 големи полни лажици) од протеинскиот шејк, и добро се разматува во шејкер или блендер. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.