1 ја следи оваа компанија


Опис

Состав: Интегрален ориз, окара (соја), мешан зеленчук во променлив сооднос (морков, кромид), соја сос, зачини, масло и сол. Алерген инфо: Содржи соја. Земја на потекло: Македонија. Употреба: Веге бургер е производ кој е наменет за директна консумација. Пред употреба може да се подгрее на тавче со малку масло и/или природно ферментиран соја сос. Да се чува на ладно место и по отварањето да се искористи во рок од 3 дена. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 290kcal/1213 КЈ, масти 8г, од кои заситени 2г, јагленихидрати 20г, од кои шеќери 3г, протеини 10г, сол 3г.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.