72% попуст на биохемиски анализи + испитување на хеликобактер во ПЗУ Павлина во вредност од 1750 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

1750 ден.

Попуст

72%

Заштеда

1260 ден.

Купени: 9

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  02 2771 112

  pzupavlina@gmail.com

Добивате

Биохемиски анализи + испитување на хеликобактер:

 • Глукоза (во вредност од 100 ден.)
 • AST и ALT (во вредност од 200 ден.)
 • Холестерол и триглицериди (во вредност од 200 ден.)
 • Серумско железо (во вредност од 150 ден.)
 • Калциум во крв (во вредност од 100 ден.)
 • Уреа (во вредност од 100 ден.)
 • Креатинин (во вредност од 100 ден.)
 • Крвна слика (во вредност од 200 ден.)
 • Helicobacter pylori (во вредност од: 600 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Не е потребно претходно закажување
 • Комплетните резултати се добиваат на емаил

Опис

За ПЗУ Павлина

Основани 2009 година, ПЗУ Павлина е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.