28% попуст на автомобил - трансформер со полнење во вредност од 8000 ден. по цена од 5800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

28% попуст на автомобил - трансформер со полнење во вредност од 8000 ден. по цена од 5800 ден.

Цена

5,800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,000 ден.

Попуст

28%

Заштеда

2,200 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Автомобил - трансформер на полнење

Карактеристики:

 • Две бои
 • Два мотори
 • Една брзина
 • Далечински управувач
 • Трансформер
 • Радио
 • УСБ приклучок за музика
 • Наменет за возраст до 3 години

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2018 до 09.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.