32% попуст на детско седиште за во автомобил во боја по избор + бесплатна достава во вредност од 2800 ден. по цена од 1899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на детско седиште за во автомобил во боја по избор + бесплатна достава во вредност од 2800 ден. по цена од 1899 ден.

Цена

1,899 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,800 ден..

Попуст

32%

Заштеда

901 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

 • Детско седиште за автомобил во боја по избор + бесплатна достава

 • Црвена боја, цена: 2800 ден. 1899 ден.
 • Портокалова боја, цена: 2800 ден. 1899 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2018 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

forfar

OD KOLKU I DO KOLKU kg E SEDISHTETO?BLAGODARAM

Член на Grouper од: 22-05-2013
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ