Продолжен празничен викенд - релаксација во Банско (07.12 - 09.12.2019)! 26% попуст на аранжман за 2 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Orphey 4* или Хотел Grand Royale + користење на СПА + вклучен автобуски превоз со ТА Бисер Пром

Цена од

4650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6270 ден.

Попуст

26%

Заштеда

1620 ден.

Купени: 13

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во Хотел Orphey 4* 6,270 ден. (101 еур)
4,650 ден. (75 еур)
2 HB ноќевања во Хотел Grand Royale 6,570 ден. (106 еур)
4,850 ден. (78 еур)

Понудата е по лице и вклучува пакет аранжман во хотел Orphey 4* или во хотел Grand Royale 4* за термин 07.12-09.12.2019

 • 2 ноќевања на база ноќевање со појадок и вечера (шведска маса) во хотел Orphey 4* или Grand Royale 4* - Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2019 до 09.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот задолжително телефонски направете резервација во агенцијата!
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 07.12.2019 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 09.12.2019 во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • За хотел Орфеј
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. се доплаќа 3400 ден.
 • За хотел Гранд Ројал
 • За прво дете 0-2.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 3-12.99 год. се доплаќа 3600 ден.
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Grand Royale Apartment Complex & SPA се наоѓа во Банско, во близина на жичарата и на само неколку километри од ски терените. Во подножјето на планината Пирин, Grand Royale Apartment Complex & SPA им нуди на своите гости не само прекрасен поглед, но и релаксирачки престој со сите погодности само на повик. Собите се просторни и светли, прилагодени на сите потреби и желби неопходни за убав одмор, за да се чувствувате одморени и енергични на крајот на вашиот престој. Во склоп на хотелот има лоби и пура бар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.