Продолжен викенд во Банско (26.08-28.08.2107)! 24% попуст на две All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од 5550 ден. по цена од 4200 ден. со Т.А Бисер Пром

РАСПРОДАДЕНО

Продолжен викенд во Банско (26.08-28.08.2107)! 24% попуст на две All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од 5550 ден. по цена од 4200 ден. со Т.А Бисер Пром

Цена

4,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,550 ден.

Попуст

24%

Заштеда

1,350 ден.

Купени : 28

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Две All Inclusive ноќевања (26.08-28.08.2017) во хотел Orphey 4*, Банско
 • Вклучен превоз Скопје - Банско - Скопје
 • Користење на СПА
 • Бесплатно Wi-Fi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2017 до 28.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 26.08.2017 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 28.08.2017 во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • За деца од 0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За деца од 5-11.99 год. се доплаќа 2800 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку сакате само автобуски превоз за наведениот термин цената за повратен биле изнесува 1860 ден. по лице (се плаќа дирекно во агенцијата)
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ