Велигден во Банско (06.04-09.04.2018)! 23% попуст на три All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од 9200 ден. по цена од 7100 ден. со Т.А Бисер Пром

РАСПРОДАДЕНО

Велигден во Банско (06.04-09.04.2018)! 23% попуст на три All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од 9200 ден. по цена од 7100 ден. со Т.А Бисер Пром

Цена

7,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,200 ден.

Попуст

23%

Заштеда

2,100 ден.

Купени : 17

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* - Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен со минерална вода, џакузи, парна бања, финска сауна, био сауна, relax зона, лакониум, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Соба за играње на деца (02-08 години)
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2018 до 09.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати:
 • За дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа само седиште, цена 1500 ден.
 • За второ дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа 3300 ден. на база Аll inclusive
 • За дете од 5,00 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 4200 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 3700 ден.
 • За дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 5400 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 4800 ден. по дете
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку сакате само автобуски превоз за наведениот термин цената за повратен биле изнесува 1860 ден. по лице (се плаќа дирекно во агенцијата)
 • Тргнувањето е во 07 часот на 06,04,2018 год. пред Дрво Декор
 • Враќање на 09.04.2018 год во 14 часот по локално време
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

 • Појадок: 08 - 10 часот
 • Ручек: 12,30 - 14 часот
 • Попладневна ужинка: 16 - 17 часот
 • Вечера: 19 - 21 часот

* Појадок, ручек, попладневна ужинка и вечера се на база на шведска маса

* Пијалоци за време на појадок, ручек, попладневна ужинка и вечера ( алкохол за време на ручек и вечера) + festive dinner with Folk program + DJ Party + FIRE DANCER 

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ