Викенд во Банско цел Ноември (09.11 - 02.12.2018)! 25% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + користење на СПА во вредност од 4890 ден. по цена од 3650 ден. со ТА Бисер Пром

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

4890 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1240 ден.

Купени: 16

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Термин 09.11-11.11.2018 4,890 ден. (79 еур)
3,650 ден. (59 еур)
Термин 16.11-18.11.2018 4,890 ден. (79 еур)
3,649 ден. (59 еур)
Термин 23.11-25.11.2018 4,890 ден. (79 еур)
3,650 ден. (59 еур)
Термин 30.11-02.12.2018 4,890 ден. (79 еур)
3,650 ден. (59 еур)

Понудата е по лице и вклучува пакет аранжман во хотел Orphey 4* за термин по избор:

 • 09.11-11.11.2018 - РАСПРОДАДЕНО
 • 16.11-18.11.2018 
 • 23.11-25.11.2018 
 • 30.11-02.12.2018 - РАСПРОДАДЕНО

Во понудата е вклучено:

 • 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* - Банско
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2018 до 02.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на одбраниот термин во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • За прво дете 0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. се доплаќа 2600 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма:

 • Појадок: (08:00 - 10:00ч) шведска маса со вклучено кафе, вода, сок, чај и млеко
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) на база бифе 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.