Викенд за 8 Март во Будва, Дубровник, Острог и Бар (08.03-10.03.2019)! 24% попуст на тридневен аранжман од 2 ноќевања со појадок и вечера во Вила Монте Рио 3* + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 5950 ден. по цена од 4550 ден.

Вредност

5950 ден.

Попуст

24%

Заштеда

1400 ден.

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

 • Превоз на релација Скопје - Будва - Острог - Подгорица - Цетиње - Бар - Котор - Скопје
 • 2 ноќевањеa со појадок и вечера во Вила Монте Рио 3* во Будва
 • Една вечер жива музика во хотелот
 • Туристичка такса
 • Посета на Подгорица, Острог, Бар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.03.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Тргнување во 01:00 часот пред Дрво декор.
 • Доплати:
 • Патничко осигурување
 • Факултативна посета на Дубровник - 15 евра по лице
 • Превозот од долниот до горниот манстир Острог (чини 1 евро по човек)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

1 Ден 08.03.2019

Состанок со групата во 0:45 на Дрводекор. Поаѓање за ОСТРОГ во 01:00 часот. Се патува преку Косово,Албанија и Црна Гора  со попатни застанувања заради одмор на групата.Пристигнување во Подгорица околу 09:00 часот . Пауза. По паузата заминување за Острошки манастир сместен во високо карпестиот предел и во договорено време заминување за Будва со  панорамско разгледување на Цетиње. Сместување во хотел. ВЕЧЕРА  Ноќевање

2 Ден 09.03.2019

Појадок. По појадокот факултативен целодневен излет до  Дубровник.Враќање во хотелот . ВЕЧЕРА СО ЖИВА МУЗИКА ВО ХОТЕЛОТ.Ноќевање

3 Ден 10.03.2019

Појадок. По појадокот напуштање на хотелот и заминување кон Бар. Пауза од неколку часа и заминување за Скопје со попатни Паузи. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.