Викенд уживање во Будва и Острог (19.08-02.10.2022)! Дводневна тура за датум по избор во Острошки манастир + автобуски превоз од ТА Бисер Пром по цена од 1800 ден.

Цена од

1800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 7

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  [email protected], [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за дводневна тура во Будва и Острог за датум по избор 

Опции на понудата:

Термин (26.08-28.08.2022) 1,800 ден. (29 еур)
Термин (02.09-04.09.2022) 1,800 ден. (29 еур)
Термин (09.09-11.09.2022) 1,800 ден. (29 еур)
Термин (16.09-18.09.2022) 1,800 ден. (29 еур)
Термин (23.09-25.09.2022) 1,800 ден. (29 еур)
Термин (30.09-02.10.2022.) 1,800 ден. (29 еур)

*Програмата на патувањето може да ја погледнете во делот ОПИС
*
Може да се патува и со лична карта и без PCR тестови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2022 до 02.10.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација пред купување на купонот директно во агенцијата
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Програма на патувањето:

1 Ден - Петок (Скопје - Будва - Острог)
Поаѓање во 22:30 часот од Дрводекор.Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. Пристигнување во Будва во утринските часови, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во дворот на манастирот.

2 Ден - Сабота (Будва - Острог)
Пристигнување во Будва во утринските часови, прошетка низ прекрасните улички на стариот град и слободно време за индивидуални активности. Поаѓање за манастирот. Сместување и ноќевање во дворот на манастирот.

3 Ден - Недела (Острог - Скопје)
Поаѓање од манастирот во утринските, тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.