Првомајски викенд во Банско (28.04-01.05.2018)! 21% попуст на три All Inclusive Light ноќевања во Hotel Trinity 4* + вклучен автобуски превоз + користење на СПА центар со Т.А Бисер Пром во вредност од 6800 ден. по цена од 5400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Првомајски викенд во Банско (28.04-01.05.2018)! 21% попуст на три All Inclusive Light ноќевања во Hotel Trinity 4* + вклучен автобуски превоз + користење на СПА центар со Т.А Бисер Пром во вредност од 6800 ден. по цена од 5400 ден.

Цена

5,400 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,800 ден..

Попуст

21%

Заштеда

1,400 ден..

Купени : 10

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува аранжман во Банско (28.04-01.05.2018):

 • 3 All Inclusive Light ноќевања во Hotel Trinity 4*   
 • вклучен автобуски превоз 
 • користење на СПА центар (голем базен, детски базен, сауна и парна бања)
 • wifi интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2018 до 01.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Задолжително патничко осигурување - може да се извади во агенцијата
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрводекор
 • Враќање во 14:00 часот по локално време
 • За дете од 0-6.99 години се плаќа 1500 ден. за сместување + превоз
 • За второ дете од 0-6.99 години се плаќа 3000 ден. за сместување + превоз
 • За дете од 7-13.99 години се плаќа 3800 ден. за сместување + превоз
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Програма All Inclusive Light:

 • Појадок (08:00 - 10:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, чај и млеко
 • Ручек (12:30 - 14:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, сок, пиво, ракија, водка и вино (бело, црвено и розе)
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, сок, пиво, ракија, водка и вино (бело, црвено и розе)

Хотел Тринити е специјално дизајниран за луѓето кои бараат раскош, луксуз и убав живот. Уште со влегувањето во хотелот ќе бидете фасцинирани од елегантно изграденото лоби, одлично место за средба со пријателите и деловните партнери. Ќе бидете сместени во луксузнo опремени соби, кои имаат безжичен интернет и 30 инчни телевизори со 200 канали. Бањите се опремени со кади во сите 50 соби и 8 апартмани, кои ќе ви овозможат релаксација и уживaње.

Главната атракција во хотелот е огромниот спа центар, кој располага со најголемиот внатрешен загреан базен во Банско, преполн со минерална вода. Децата ќе може да се забавуваат во малиот загреан базен. На располагање ви се и сауна, парна бања, џакузи, хидромасажна када. За љубителите на вкусната и топла храна, располагаме со софистициран ресторан кој ќе го задоволи апетитот на секој гостин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ