Продолжен викенд во Паралија (15.06-17.06.2018)! 21% попуст на 2 ноќевања со појадок во хотел со 3* по избор: хотел Viktoria, хотел Adriani inn, хотел Central или хотел Olympus + организиран автобуски превоз од T.A Бисер Пром по цена од од 3950 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Продолжен викенд во Паралија (15.06-17.06.2018)! 21% попуст на 2 ноќевања со појадок во хотел со 3* по избор: хотел Viktoria, хотел Adriani inn, хотел Central или хотел Olympus + организиран автобуски превоз од T.A Бисер Пром по цена од од 3950 ден.

Цена

3,950 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,990 ден.

Попуст

21%

Заштеда

1,040 ден.

Купени : 52

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 2 ноќевања со појадок во хотел по избор + автобуски превоз во Паралија

 • Хотел Viktoria
 • Хотел Adriani inn
 • Хотел Central - РАСПРОДАДЕНО
 • Хотел Olympus - РАСПРОДАДЕНА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 17.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот е наменет за турата во Паралиа од 15.06-17.06.2018
 • Пред да го купите купонот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Задолжително патничко осигурување - може да се извади во агенцијата.
 • Поаѓање на 15.06 во 05:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 17.06 во 17:00 часот по локално време
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • За дете до 2 години е бесплатно
 • За дете од 2 до 3,99 год. се доплаќа 1800 ден. диркетно во агенцијата 
 • За дете од 4 до 10 год. се доплаќа 2900 ден. диркетно во агенцијата 
 • Само за превоз за наведениот термин се доплаќа 1800 ден.диркетно во агенцијата 

Опис

Хотелите се на оддалеченост од плажата 300 метри.

Сместен во преубавата Паралиа, Хотел Viktoria ви нуди пријатно искуство и релаксирачки одмор.

Сите соби се опремени со телевизор, сателитска телевизија, фен за коса и бесплатен интернет низ целиот објект. Рецепцијата е отворена 24часа. Најблискиот аеродром Thessaloniki Airport се наоѓа на 43 километри од хотелот.

Хотел Олимп е идеално место не само за да уживате во прекрасната плажа на Паралија, туку исто така да ја разгледате целата област на Северна и Централна Грција, се наоѓа во близина на сите важни локации како што се Солун, Олимп, Метеора и Скиатос.

Хотелот е неодамна реновиран и се наоѓа на само 20 метри од плажа, во центарот на Паралија, Катерини. Хотелот има 28 опремени соби со балкон, опремени со клима уред, сателитска LED телевизор 32 ', фен за коса и мини-фрижидер. Бесплатен интернет достапн во целата зграда. Две компјутерски точки со бесплатен интернет, печатач и сл. се лоцирани во лобито на хотелот за гостите без доплата за користење.

Central Hotel е само 1-минути пешачење од Паралија Катеринис плажата! Со приморска локација во центарот на Паралија Катеринис, Централ Хотелот нуди елегантно сместување со балкони со поглед на море. Во склоп на хотелот има бесплатен Wi-Fi и кафуле.
Сите климатизирани соби имаат мебел од темно дрво и рачно изработени парчиња уметност, опремени со сателитска ТВ, сеф, и минибар, приватна бања 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.