Продолжен викенд во Паралиа (24.05 - 26.05.2019)! 21% попуст на 2 ноќевања со појадок во хотел по избор: хотел Olympus или хотел Zefyros + организиран автобуски превоз од T.A Бисер Пром во вредност од 4990 ден. по цена од 3950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

4990 ден.

Попуст

21%

Заштеда

1040 ден.

Купени: 10

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Хотел Olympus 4,990 ден. (80 еур.)
3,950 ден. (64 еур.)
Хотел Zefyros 4,990 ден. (80 еур.)
3,950 ден. (64 еур.)

Понудата е по лице и вклучува тридневен аранжман за Паралиа за термин 24.05 - 26.05.2019

 • 2 ноќевања со појадок во хотел Olympus или хотел Zefyros
 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Туристички пратител за време на патувањето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2019 до 26.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 24.05.2019 во 06:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 26.05.2019 во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Доплата за дете 2-3.99 год, цена: 1800 ден
 • Доплата за дете 04-10 год, цена: 2900 ден
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку се користи само рпевоз за наведениот термин, се плаќа 1800 ден.
 • Задолжителна туристичка такса, цена: 1.5 еур од ден по соба, се плаќа директно во хотелот.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Програма на патувањето:

 • Поаѓање на 24.05.2019 во 06:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 26.05.2019 во 14:00 часот по локално време.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.