Првомајски викенд во Паралиа (28.04 - 01.05.2018)! 26% попуст на 3 ноќевања со појадок во хотел Olympus + вклучен автобуски превоз + посета на Метеори и шопинг во Солун со ТА Бисер Пром во вредност од 5950 ден. по цена од 4390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Првомајски викенд во Паралиа (28.04 - 01.05.2018)! 26% попуст на 3 ноќевања со појадок во хотел Olympus + вклучен автобуски превоз + посета на Метеори и шопинг во Солун со ТА Бисер Пром во вредност од 5950 ден. по цена од 4390 ден.

Цена

4,390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,950 ден.

Попуст

26%

Заштеда

1,560 ден.

Купени : 8

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува летиридневен аранжман за Паралиа за термин 28.04 - 01.05.2018

 • 3 ноќевања со појадок во хотел Olympus
 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Посета на Солун
 • Туристички пратител за време на патувањето

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2018 до 01.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 28.04.2018 во 05:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 01.05.2018 во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Факултативна посета на Метеори, цена: 10 еур
 • Влезница за Метеори, цена: 3 еур
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Доплата за дете 0-4.99 год, цена: 1800 ден
 • Доплата за дете 05-12 год, цена: 3300 ден
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Задолжителна туристичка такса, цена: 1.5 еур од ден по соба, се плаќа директно во хотелот.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

Прв ден

Тргнување во 05 часот од пред Дрводекор, пристигнување во Солун, разглед на градот и време за шопинг. Во 13 часот заминување кон Cosmos и IKEA и заминување кон Паралиа, сместување во хотелот. факултативна посета на таверна. Ноќевање

Втор ден

Појадок. По појадокот заминување за Метеори, посета, разглд и во договореното време враќање во Паралиа. Ноќевање.

Трет ден

Појадок и слободно време за индивидуални активности

Четврти ден

Појадок. Напуштање на хотелот и во догобвореното време заминување за Скопје со попатни паузи. Пауза на free shop во времетраење од 20 минути
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.