17% попуст на повратен билет за редовен автобуски превоз Скопје – Охрид – Скопје од Т.А. Бисер Пром во вредност од 600 ден. по цена од 500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на повратен билет за редовен автобуски превоз Скопје – Охрид – Скопје од Т.А. Бисер Пром во вредност од 600 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

100 ден.

Купени : 369

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Повратен билет за редовен автобуски превоз Скопје - Охрид - Скопје

*Превозот се врши секој ден во период од 13.07 до 19.08.2018


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2018 до 19.08.2018
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Поаѓање од автобуска станица Скопје во 08:30 часот, враќање од автобуска станица Охрид 17:30 часот
 • Потребна е резервација најмалку 24 часа пред поаѓање од Скопје директно во агенцијата (кај Дрво Декор)
 • За враќање потребна е резервација 72 часа пред бараниот термин, во преставништвото на агенцијата во Охрид
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Редовен автобуски превоз Скопје – Охрид – Скопје на 17% попуст!

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ