Еднодневна тура за Рилски Манастир (30.03.2019)! 38% попуст на тура за Рилски Манастир и Благоевград + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 1600 ден. по цена од 1000 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

38%

Заштеда

600 ден.

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Еднодневна тура за Рилски Манастир и Благоевград + вклучен автобуски превоз (30.03.2019)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 05:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Благоевград во 17:00 часот по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 05:00 часот на Дрво Декор
 • Посета на Рилски Манастир (времетраење од 2 часа)
 • Во договорено време се оди кон Благоевград
 • Слободно време за индивидуални активности
 • Враќање од Благоевград во 17:00 по македнско време
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.