Шопинг во Софија во Декември! До 25% попуст на шопинг тура во Софија + превоз или шопинг тура во Софија со антигенски тест + превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром

Цена од

900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

25%

Заштеда

300 ден.

Купени: 17

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија + превоз или шопинг тура во Софија со антигенски тест + превоз за термин по избор

Опции на понудата:

Шопинг тура во Софија + превоз (04.12.2021) 1,200 ден. (19 еур)
900 ден. (15 еур)
Шопинг тура во Софија + превоз (11.12.2021) 1,200 ден. (19 еур)
900 ден. (15 еур)
Шопинг тура во Софија + превоз (18.12.2021) 1,200 ден. (19 еур)
900 ден. (15 еур)
Шопинг тура во Софија + превоз (25.12.2021) 1,200 ден. (19 еур)
900 ден. (15 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.10.2021 до 25.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Бисер Пром за да се информирате за слободни места и да направите резервација
 • По купувањето на купонот задолжително јавете се во агенцијата за потврда на резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање во 04:00 часот пред Дрво декор
 • Поаѓање од Софија во 17:00 часот по македонско време
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огромен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Опис на програмата:

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Пристигнување во Paradise Shoping Centar околу 09:30 часот 
 • Посета на Ikea Ring Mall и Decathlon до 13:00
 • Посета на шопинг центар Paradise до 17:00
 • Поаѓање за Скопје во 17:00 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Paradise ги оставаме од моментот на пристигнување до 17:00 часот

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.