Шопинг во Врање секоја сабота во Март! 33% попуст на организирана шопинг тура во Врање + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 450 ден. по цена од 300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

450 ден.

Попуст

33%

Заштеда

150 ден.

Купени: 46

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Шопинг тура во Врање за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор

Опции на понудата:

Термин 02.03.2019 - Распродадено 450 ден. (7 еур.)
300 ден. (5 еур.)
Термин 16.03.2019 - Распродадено 450 ден. (7 еур.)
300 ден. (5 еур.)
Термин 23.03.2019 - Распродадено 450 ден. (7 еур.)
300 ден. (5 еур.)
Термин 30.03.2019 450 ден. (7 еур.)
300 ден. (5 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.