Early booking - Лето во Сончев Брег, Бугарија (07.06-10.07.2019)! До 26% попуст на аранжман од 4 или 7 All Inclusive или BB + вклучен превоз за термин по избор во Riviera Blue Hotel 4*, Hotel Veris 3* или Hotel Beatris 3* од ТА Бисер Пром

Цена од

5800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7200 ден.

Попуст

19%

Заштеда

1400 ден.

Купени: 8

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во хотел и термин по избор

Опции на понудата:

1 BB ноќевање во Hotel Veris (во термин 01.06-10.06) 700 ден. (11 еур)
550 ден. (9 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Veris (07.06-15.06.2019) 7,200 ден. (116 еур)
5,800 ден. (94 еур)
7 All Inc. ноќевањa во Riviera Blue Hotel (14.06-22.06.2019) 12,500 ден. (202 еур)
10,500 ден. (169 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Veris (14.06-22.06.2019) 8,900 ден. (144 еур)
7,700 ден. (124 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Beatris (14.06-22.06.2019) 9,800 ден. (158 еур)
7,350 ден. (119 еур)
7 All Inc. ноќевањa во Riviera Blue Hotel (21.06-29.06.2019) 14,300 ден. (231 еур)
12,300 ден. (198 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Veris (21.06-29.06.2019) 11,200 ден. (181 еур)
8,900 ден. (144 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Beatris (21.06-29.06.2019) 10,400 ден. (168 еур)
8,500 ден. (137 еур)
7 All Inc. ноќевањa во Riviera Blue Hotel (28.06-06.07.2019) 15,900 ден. (256 еур)
13,500 ден. (218 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Veris (28.06-06.07.2019) 11,900 ден. (192 еур)
9,900 ден. (160 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Beatris (28.06-06.07.2019) 11,200 ден. (181 еур)
9,300 ден. (150 еур)
4 All Inc. ноќевање во Riviera Blue Hotel (28.06-03.07.2019) 10,500 ден. (169 еур)
8,800 ден. (142 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Veris (28.06-03.07.2019) 8,200 ден. (132 еур)
6,100 ден. (98 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Beatris (28.06-03.07.2019) 7,600 ден. (123 еур)
5,800 ден. (94 еур)
7 All Inc. ноќевањa во Riviera Blue Hotel (02.07-10.07.2019) 16,700 ден. (269 еур)
14,500 ден. (234 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Veris (02.07-10.07.2019) 12,900 ден. (208 еур)
10,700 ден. (173 еур)
7 BB ноќевањa во Hotel Beatris (02.07-10.07.2019) 12,300 ден. (198 еур)
9,900 ден. (160 еур)
4 All Inc. ноќевањa во Riviera Blue Hotel (05.07-10.07.2019) 11,500 ден. (185 еур)
9,600 ден. (155 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Beatris (05.07-10.07.2019) 8,400 ден. (135 еур)
6,500 ден. (105 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 4/7 All Incl./BB ноќевања во хотел во Сончев Брег по избор
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Сончев Брег - Скопје
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел

*За опцијата 1 BB ноќевање во Хотел Верис, потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 21 часот пред Дрво Декор во соодветниот термин
 • Враќање во 13:30 часот по локално време
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати за Riviera Blue Hotel 4*:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
  * Доплата за туристичка такса за хотел Ревиера Блу - 5 евра за целиот престој -  во агенција
 • Доплати за Hotel Veris 3*:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Верис - 2 евра од ден - на рецепција
 • Доплати за Hotel Beatris 3*:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Беатрис - 2 евра од ден - на рецепција
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс. Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа, незаборавната забава во многубројните ресторани, кафулиња, барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно, место за сите генерации.

Во цената за хотел Ревиера Блу е вклучено:

 • Број на ноќевања на база All inc. со вклучен автобуски превоз
 • Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
 • Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон. Студијата и апартманите имаат и кујна, комплетно опремена.

Програма за All inclusive:
* 3 главни оброка + ужина - шведска маса, неограничено конзумирање на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло во периодот од 10- 22 часот.
 

Во цената за Хотел Верис е вклучено:

 • Број на ноќевања на база ноќевање со појадок со вклучен автобуски превоз
 • Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
 • Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска , ладилник, централна клима, тоалет, балкон.
 • Појадокот е на база шведска маса

Хотелот Верис е идеален избор за Вашиот опуштен и безгрижен одмор . Тука може да се насладите на првокласната услуга и стил на хотелот во мирна атмосфера. Хотелот е сместен во самиот центар на Сончев Брег и е на оддалеченост од 300 метри од централната плажа. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа автобуската станица, пазарот , најпознатите дискотеки и кафулиња на целиот комплекс. Хотелот располага со 42 двокреветни, 14 трокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со тоалет, фен , телевизор со кабелска телевизија , телефон , централна клима, ладилник , балкон. Во рамките на хотелот Ресторан , лоби бар , базен ,паркинг, рецепција, сеф.

Во цената за Хотел Беатрис е вклучено:

 • Број на ноќевања на база ноќевање со појадок со вклучен автобуски превоз
 • Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со лежалки и чадори, Wi-Fi .
 • Во склоп на хотелот има, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, клима, тоалет, балкон.
 • Појадокот е на база шведска маса
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.