Велигденски патувања! Релакс во Банско (26.04 - 29.04.2019)! 19% попуст на 3 All Inclusive или HB ноќевања во хотел Orphey 4*, хотел Maria Antoaneta 3* или хотел Maraya 3* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од Т.А Бисер Пром

Цена од

5590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6890 ден.

Попуст

19%

Заштеда

1300 ден.

Купени: 8

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Велигденски празничен пакет за едно лице по избор

Опции на понудата:

3 All Inc. ноќевања во хотел Orphey 4 * + СПА + превоз 8,290 ден. (134 еур)
6,990 ден. (113 еур)
3 All Inc. ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* + СПА + превоз 7,890 ден. (127 еур)
6,690 ден. (108 еур)
3 HB ноќевања во хотел Maraya 3* + СПА + превоз 6,890 ден. (111 еур)
5,590 ден. (90 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 All Incl./HB ноќевања во хотел во Банско по избор
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 29.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 07 часот на 26,04,2019 год. пред Дрво Декор
 • Враќање на 29.04.2018 год во 14 часот по локално време
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати за хотел Orphey:
 • За дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа само седиште, цена 1500 ден.
 • За второ дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа 3400 ден.
 • За дете од 5 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 4100 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 3400 ден.
 • За дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 5400 ден.
 • За второ дете од 5,00 до 12,99 со еден возрасен се доплаќа 4900 ден. 
 • Доплати за хотел Maria Antoaneta:
 • За дете до 4,99 години со двајца возрасни се доплаќа само седиште, цена 1500 ден.
 • За дете од 5 до 12,99 со двајца возрасни плаќа 4100 ден.
 • Дете до 11,99 со еден возрасен на редовен кревет, ја плаќа цела сума на купонот
 • Доплати за хотел Maraya:
 • За дете до 6,99 години со двајца возрасни се доплаќа само седиште, цена 1500 ден.
 • За второ дете до 6,99 години со двајца возрасни се доплаќа 2800 ден.
 • Дете од 7 до 13,99 години со двајца возрасни плаќа 3800 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

 • Појадок: 08 - 10 часот
 • Ручек: 12,30 - 14 часот
 • Попладневна ужинка: 16 - 17 часот
 • Вечера: 19 - 21 часот

* Појадок, ручек, попладневна ужинка и вечера се на база на шведска маса

* Пијалоци за време на појадок, ручек, попладневна ужинка и вечера ( алкохол за време на ручек и вечера) festive dinner with Folk program + DJ Party + FIRE DANCER 

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Хотел Maria Antoaneta

Хотелот Maria-Antoaneta е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината. Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

All Inclusive програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса + кафе, чај, сок
 • Ручек: 12:30 – 14:00 шведска маса + неограничена количина на пиво, бело и црвено вино
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса + неограничена количина на пиво, бело и црвено вино

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

Хотел Maraya

Лоциран во подножјето на Пирин планина хотелот Maraya - Банско е неповторливо место запрестој и одмор, кое што на секој посетител ќе му овозможи спокојство, слобода и хармонија. На гостите кои престојуваат во хотелот ќе им бидат овозможени одлични услови за одмор. Хотелот располага со 34 соби, 17 апармани и 5 delux соби, сите опремени со модерен и атрактивен ентериер.

На располагање има и ресторан, лоби бар, парна бања, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга. Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање.

Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско, благопријатни за добро психичко и физичко здравје. За бизнис средбите на клиентите им стои на располагање конференциска сала, како и сеф зачување на важни документи и лични акцесори.

Оние кои ја ценат добрата кујна ќе откријат вкусно и богато мени приготвено од професионалниоткулинарски тим на ресторанот, вистински кулинарски специјалитети и слатки искушенија. Хотел “Маrаya” ви нуди одлични можности за комплетен одмор. Повелете и уживајте во убавините на Банско!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.