Празничен мини одмор во Сончев Брег (23.08 - 01.09.2019)! 10% попуст на 8 ноќевања со појадок + вклучен превоз во Hotel Veris 3*, Бугарија за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 7800 ден. (126 €) по цена од 6990 ден. (113 €)

Цена од

6990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7800 ден.

Попуст

10%

Заштеда

810 ден.
 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за 8 ноќевања со појадок + вклучен превоз во Hotel Veris 3*, Бугарија за термин по избор

Опции на понудата:

Термин 29.08. - 07.09.2019 12,960 ден. (209 еур)
7,999 ден. (129 еур)
Термин 23.08-28.08.2019 7,800 ден. (126 еур)
6,990 ден. (113 еур)
Термин 27.08-01.09.2019 7,800 ден. (126 еур)
6,990 ден. (113 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2019 до 01.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 21 часот пред Дрво Декор во соодветниот термин
 • Враќање во 13:00 часот по македонско време пред хотелот
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Верис - 2 евра од ден - на рецепција
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс. Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа, незаборавната забава во многубројните ресторани, кафулиња, барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно, место за сите генерации.

 • Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
 • Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска , ладилник, централна клима, тоалет, балкон.
 • Појадокот е на база шведска маса

Хотелот Верис е идеален избор за Вашиот опуштен и безгрижен одмор . Тука може да се насладите на првокласната услуга и стил на хотелот во мирна атмосфера. Хотелот е сместен во самиот центар на Сончев Брег и е на оддалеченост од 300 метри од централната плажа. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа автобуската станица, пазарот , најпознатите дискотеки и кафулиња на целиот комплекс. Хотелот располага со 42 двокреветни, 14 трокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со тоалет, фен, телевизор со кабелска телевизија, телефон, централна клима, ладилник, балкон. Во рамките на хотелот има ресторан, лоби бар, базен, паркинг, рецепција, сеф.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.