Викенд за 8 март во Врњачка Бања (08.03-10.03.2019)! 19% попуст на 2 HB ноќевања + една вечер жива музика во Хотел Лидерс 3* + вклучен автобуски превоз за Врњачка Бања од ТА Бисер Пром во вредност од 5300 ден. по цена од 4300 ден.

Вредност

5300 ден.

Попуст

19%

Заштеда

1000 ден.

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува аранжман за Врњачка Бања (08.03-10.03.2018)

 • 2 HB ноќевања (со појадок и вечера) во Хотел Лидерс 3*
 • Автобуски превоз на релација Скопје - Врњачка Бања - Скопје
 • Една вечер жива музика во хотелот
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.03.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање на 08.03.2019 во 05:00 часот пред Дрво декор
 • Враќање на 10.03.2019 во 13.00 часот.
 • Доплати:
 • За деца од 0-10 год. се доплаќа 3500 ден. за користење на седиште во автобус и кревет во хотелот
 • Патничко осигурување
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку сакате само автобуски превоз за наведениот термин цената за повратен биле изнесува 1860 ден. по лице (се плаќа дирекно во агенцијата)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Врњачка Бања е одамна позната по своите извори за минерална лековита вода. Водата од овие извори е позната за лечење многу болести (дијабет, хронично запаление на црева и желудник, болести на бубрези, жолчка, бешика, урогенитални патишта). Врњачка Бања уште се нарекува и Кралица на српските бањи, не само поради лековитите својства на изворите, туку поради тоа што нуди голем број на туристички атракции (паркови, променада, мноштво културни настани, историски и природни знаменитости во градот и околината, како и спортски центри, wellness & spa центри).

Хотел Лидерс се наоѓа во Врњачка Бања и поседува ресторан во склоп на хотелот, бесплатен интернет во целиот објект. Оддалечен е 15 км од Манастир Ljubostinja. 

Сите соби се климатизирани и поседуваат ТВ и балкон. Купатилата во собите се опремени со туш. фен за коса и бесплатен тоалетен прибор. Рецепцијата во хотелот работи 24/7.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.