Уникатен подарок за понежниот пол! 42% попуст на ланче со природен култивиран бисер спакуван во специјален сет со школка + бесплатна достава во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уникатен подарок за понежниот пол! 42% попуст на ланче со природен култивиран бисер спакуван во специјален сет со школка + бесплатна достава во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

42%

Заштеда

501 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 146

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Сет за подарок: ланче со приврзок природен култивиран бисер спакуван во школка + бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2018 до 09.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Подарете прекрасен бисер со стил. Само природата може да креира ваков совршен подарок кој ќе го воодушеви секој кој ќе го добие. Возбудата која ја креира овој подарок лежи во процесот на отварање на школката и пронаоѓањето на својот уникатен природен култивиран бисер.

Подарокот доаѓа спакуван во кутија, а дополнителната вредност и изненадување е што природниот култивиран бисер е спакуван во школка која се отвора за да се извади бисерот за потоа да се смести во приврзокот. На самата кутија се наоѓа упатство т.е. следните 4 чекори:

 1. Замислете си желба и потоа отворете ја конзервата
 2. Внимателно отворете ја школката и извадете го бисерот
 3. Едноставно изведете го приврзокот од ланчето
 4. Сместете го бисерот во приврзокот и вратете го назад на ланчето 

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ