Недела на храна #СкопјеГурман! Единствен и уникатен вкус на Бри Бургер! 41% попуст на бургер во Bistro Skopje во вредност од 340 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Единствен и уникатен вкус на Бри Бургер! 41% попуст на бургер во Bistro Skopje во вредност од 340 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

340 ден.

Попуст

41%

Заштеда

141 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 141 | Остануваат : 0

 • ул.Македонија бр.41 Скопје

 • 072 264 947

 • parlamentodva@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 01:00Нед: 09:00 - 00:00

Добивате

Бри Бургер

Опција за Скопско 1+1 гратис: Скопско или Скопско Smooth 0.3l, цена: 90 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Единствен уникатен вкус на Бри Бургер!

Состав: 100% говедско месо, бри сирење, слатко од капини, рукола, намаз од путер + помфрит

Bistro Skopje

„Префинетиот дух на Скопје“ – е терминот кој го користеа жителите на Скопје за брендот Бистро, каде се спојуваа џезот, добрата храна и динамичната атмосфера од познатата улица Македонија.

Денес Скопје повторно добива место каде граѓаните ќе може да уживаат во квалитетен џез и блуз, комбиниран со добра храна и вино, а во исто време набљудувајќи ја динамичната атмосфера на познатата улица Македонија во Скопје.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ