Прошетка низ убавата Битола (Ноември)! 30% попуст на ноќевање за две лица со појадок во Хотел Милениум Битола во вредност од 3720 ден. по цена од 2600 ден.

Цена

2600 ден.

Вредност

3720 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1120 ден.

Преостанато време

 • Ул. Маршал Тито бр.48, Битола,

  Одведи ме таму

  047241001

  [email protected]

Добивате

Понудата вклучува едно ноќевање за две лица со појадок 

*Дополнителен оброк во хотелот (ручек или вечера), цена: 600 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сместување во двокреветна соба, потребно е да купите два купона
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

 

Опис

Хотел "МИЛЕНИУМ"

Ве покануваме да го посетите и доживеете хотелот "МИЛЕНИУМ" кој е лоциран во центарот на најпознатата улица во Битола, Широк –сокак.

"МИЛЕНИУМ" е местото каде културата еволуира во секој нареден миг, модата се следи следи со будно око, а трендовите се диктираат за прв пат.

Хотел "МИЛЕНИУМ" располага со капацитет од 26 соби:

 • 3 апартмани
 • 1 делукс апартман
 • 22 стандардни соби (13 со француски лежај и 9 со можност за раздвојување на креветите)

Секоја соба е опремена со:

 • клима уред
 • безжична интернет врска
 • директна телефонска линија
 • кабелска телевизија
 • ДВД
 • мини бар
 • детектор за чад
 • купатило со туш кабина или џакузи во апартманите

Ресторанот "МИЛЕНИУМ" располага со капацитет од 140 седишта. Во пријатната атмосфера на ресторанот можете да направите избор од широката палета на домашната и интернационална кујна. Просторот е идеален за организирање прослави, промоци,коктел – приеми, деловни и приватни средби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.