Нови знаења! 90% попуст на online курс за бизнис и говор на телото + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Вредност

6200 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5580 ден.

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Оnline курс за бизнис и говор на телото
 • сертификат
 • гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Business and Body Language
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Курсот им помага на младите претприемачи да се снајдат во бизнис светот. Говорот на телото ќе ве научи како да ги разбирате и да комуницирате со другите луѓе. Учете интересни информации за бизнис провесите и начинот на комуникација, пари и врските генерално.

Овој курс нуди многу поволности, кои ќе ви помогнат во работењето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.