Нова година: Нови знаења! 90% попуст на online курс за бизнис и говор на телото + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Нова година: Нови знаења! 90% попуст на online курс за бизнис и говор на телото + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Цена

620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5,380 ден.

 • Обелија блок 110 Софија, Bulgaria (България), 1387

 • clients@onlexpa.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Оnline курс за бизнис и говор на телото
 • сертификат
 • гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 26.01.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Business and Body Language
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Курсот им помага на младите претприемачи да се снајдат во бизнис светот. Говорот на телото ќе ве научи како да ги разбирате и да комуницирате со другите луѓе. Учете интересни информации за бизнис провесите и начинот на комуникација, пари и врските генерално.

Овој курс нуди многу поволности, кои ќе ви помогнат во работењето.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ