50 години јубилеј - 50% попуст! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на чевли и ташни во сите продавници на Adams Shoes

Купени: 2112

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  adams47@live.com

 • Ул. Св. Кирил и Методиј Бр.13 Ramstore Mall Центар

  Одведи ме таму

  070 352 442

  adams47@live.com

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ кат 1 лок.58

  Одведи ме таму

  072 220 376

  adams47@live.com

 • ТЦ СУМА/приземје - локал 5 Куманово

  Одведи ме таму

  072 220 361

  adams47@live.com

 • Ул.27 МАРТ Бр.2 Битола

  Одведи ме таму

  072 220 370

  adams47@live.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на чевли и ташни во Adam's Shoes

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2018 до 05.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Adam's Shoes е Македонска компанија која ги застапува светски најпознатите брендови за обувки!

Оваа година Adam's Shoes бележи 50 години јубилеј од своето постоење и прославуваме заеднички со 50% попуст на цел асортиман на сите локации!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.