13 ја следат оваа компанија


- 18%

18% попуст на Grundig MT-3910 Мини тример + бесплатна достава

799 ден.

649 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
 • Додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
 • Куќиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
 • Безбедна и безболна употреба
 • Главата се пере со хигиенски средства за чистење
 • Користи само АА 1,5 V батерија (содржана во пакувањето)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.