Black Friday зделка! 77% попуст на медицинска масажа на грб во козметичко студио "Рефреш" во вредност од 300 ден. по цена од 69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 77% попуст на медицинска масажа на грб во козметичко студио "Рефреш" во вредност од 300 ден. по цена од 69 ден.

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

77%

Заштеда

231 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 100 | Остануваат : 0

  • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  • 070 350 159

  • Работно Време:

    Вто-Пет: 12:00 - 20:00 Саб-Нед: 10:00 - 18:00

Добивате

Mедицинска масажа на грб (времетраење 30 мин.)


Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.12.2015 до 10.02.2016
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета само за жени

Опис

Салон за убавина „Рефреш“ е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале. Салонот нуди третмани за разубавување од секаков тип, третмани за слабеење, депилација, маникир, педикир и масажи.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ