Black Friday зделка! 81% попуст на медицинска масажа со истегнување на грб, раце и врат во "Фитнес и здравје" во вредност од 500 ден. по цена од 95 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 81% попуст на медицинска масажа со истегнување на грб, раце и врат во "Фитнес и здравје" во вредност од 500 ден. по цена од 95 ден.

Цена

95 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

81%

Заштеда

405 ден.

Купени : 181

 • бул. Авној бр. 60 1000 Скопје, Македонија

 • 077 647 934

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Медицинска масажа со истегнување на грб, раце и врат (времетраење 30-35 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 30.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Одберете професионална помош за одстранување на болките во вашето тело. Допуштете му нега и релаксација на вашето тело надополнета со медицински третман и истегнување на мускули. Овој тип на масажи се изведувани од страна на искусен физиотерапевт и се погодни за сите они кои ги имаат следните проблеми:

 • болки во вратот, 'рбетот, рамењата, рацете, нозете
 • спондилоза, дископатија, дискус хернија, ишиалгија, артритис
 • спортски повреди, повреди при работа, болки во зглобовите, потиснати нерви, изместени мускули и друго
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ