Black Friday зделка! 84% попуст на миење, маска со арганово масло и фенирање во "Mona City Fashion" во вредност од 300 ден. по цена од 49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 84% попуст на миење, маска со арганово масло и фенирање во "Mona City Fashion" во вредност од 300 ден. по цена од 49 ден.

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

84%

Заштеда

251 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 130 | Остануваат : 0

 • ул Партизански одреди бр. 8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 270 932

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 20:00

Добивате

 • Миење
 • Маска со Арганово масло
 • Фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2016 до 10.02.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Едно лице може да купи максимум 2 купони

Опис

Дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ